Altınküre Öğrencileri Kuşadası Kampından Döndü

Sakarya’nın en iyi eğitim kurumlarından Altınküre Okulları Ortaokulu bünyesinde bulunan öğrencilerin katıldığı 27-30 Ocak tarihleri arasında yapılan Kuşadası ‘Kişisel Gelişim Kampı’ başarılı bir şekilde tamamlandı.
 
Ortaokul öğrencilerinden oluşan 45 kişilik öğrenci grubu öğretmenlerinin eşliğinde İzmir Saat Kulesi, Kordon Boyu, Kızlar Ağası Hanı, Güvercin Adası, Kervansaray, Alaçatı Değirmenleri, Çeşme ve Çarşısı, Zeus Mağarası, Kuşadası Çarşısı, Güzelçamlı Sahili ve Milli Parkları ziyaret edilerek doyasıya eğlencenin tadını çıkardılar. Etkinlik boyunca öğrenciler’e akıl oyunları, kitap okuma saatleri ve yüzme etkinlikleriyle üretkenlik ve yaşam becerileri kazandırılması amaçlandı.
 
Öğrencilere eşlik eden Eğitim Koordinatörü Emine Kaynakça, yapılan gezinin öğrencilerin bilişsel becerilerinin yanı sıra sosyal becelerinin de desteklendiğini belirtti. Kaynakça:’’ Kamp süresince okul kurallarının dışında toplumsal kurallarında farkına varmalarını, yaşayarak öğrenmenin önemini çocuklarımıza göstermeyi amaçladık’’dedi.
 
Özel Altınküre Ortaokulu tarafından düzenlenen Kuşadası ‘Kişisel Gelişim Kampı’ etkinlikte başarılı olan tüm öğrencilere katılım belgesi vererek kişisel gelişimlerine katkıda bulundu.

DİĞER HABERLER

SİZİ BİZ ARAYALIM Bilgi almak istediğiniz okul hangisidir?
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise